Nowy numer tygodnika "wSieci" już od 19 września
CBA uderzy jesienią - w nowym numerze tygodnika zdradzamy kulisy planowanej akcji służb
Nie ma świętych krów! W nowym numerze tygodnika „wSieci’ Stanisław Janecki zapowiada rozliczenie afer, a Andrzej Rafał Potocki pokazuje jak daleko sięga przestępczy proceder wokół warszawskich reprywatyzacji. Publicyści tygodnika dzielą się z czytelnikami informacjami uzyskanymi od osób związanych z polskimi służbami specjalnymi. Przyszłość jaką nakreśla przed nami publicysta na łamach nowego wydania tygodnika „wSieci” będzie obfitowała w kontrowersje i bez wątpienia nie pozwoli nam się nudzić.
Niektóre dojrzałe owoce spadną już wczesną jesienią 2016 r. i będzie z tego niezły huk, bo to nie żadne płotki. Znajdą się wśród nich także ludzie obecnej władzy. Takie zapowiedzi usłyszałem zarówno od funkcjonariuszy służb, jak i od tych, którzy służby nadzorują. Jest oczywiste, że Centralne Biuro Antykorupcyjne i inne służby zajmują się również obecną władzą, a jeszcze bardziej oczywiste jest to, że w sprawach dotyczących rządzących łatwiej zbiera się dowody — twierdzą moi rozmówcy – ujawnia w artykule dziennikarz „wSieci”.
Komentator największego konserwatywnego tygodnika opinii w Polsce przypomina w swoim tekście o wielu nierozwiązanych jeszcze sprawach, które w wyniku ciemnych interesów dotykających szczytów władzy zostały zamiecione pod dywan. Nie zapomina również o tych, które pomimo tego, że są stosunkowo świeże zaczynają już umykać zainteresowaniu opinii publicznej.
W nowym numerze tygodnika Marek Pyza i Marcin Wikło piszą o kłamstwach Jerzego Millera: - Szef MSWiA w rządzie Donalda Tuska miał w swojej komisji jedno zadanie. I na pewno nie było nim wyjaśnienie przyczyn katastrofy smoleńskiej. Cała operacja odbywała się pod dyktando rosyjskich ustaleń. To oczywisty wniosek z nagrania ujawnionego przez komisję pracującą pod kierownictwem Wacława Berczyńskiego – czytamy w tygodniku.
W najnowszym numerze tygodnika „wSieci” Jan Rokita pisze o złym stanie zdrowia Hillary Clinton: - Już od wielu miesięcy nietrudno było spostrzec, że ofensywny kandydat republikanów ma za sobą rosnący antyelitarny trend w społeczeństwie amerykańskim, a będąca uosobieniem owej elity była pierwsza dama jest skazana na ustawiczną obronę swojej wyjściowej przewagi, która z czasem musi topnieć – pisze w swoim artykule.
Czy czekają nas kolejne dymisje w rządzie? Piotr Zaremba analizuje sytuację w PiS i zastanawia się nad dalszymi losami rządu po dymisji ministra skarbu Dawida Jackiewicza. O możliwych zmianach w rządzie mówiło się już od pewnego czasu, głównie w kontekście słów Jarosława Kaczyńskiego wypowiedzianych na Radzie Politycznej, kiedy to zauważył on, że obecnie rząd nie jest do końca drużyną i widoczna jest rywalizacja między resortami. Podobno czarę goryczy przelały wydarzenia na Forum Ekonomicznym w Krynicy związane ze wszechobecnością obecnością lobbystów, ale Piotr Zaremba uchyla czytelnikom rąbka tajemnicy.
O możliwych zmianach w rządzie mówiło się już od pewnego czasu, głównie w kontekście słów Jarosława Kaczyńskiego wypowiedzianych na Radzie Politycznej, kiedy to zauważył on, że obecnie rząd nie jest do końca drużyną i widoczna jest rywalizacja między resortami. Podobno czarę goryczy przelały wydarzenia na Forum Ekonomicznym w Krynicy związane ze wszechobecnością obecnością lobbystów, ale Piotr Zaremba uchyla czytelnikom rąbka tajemnicy.
26 września do księgarni trafi nowa książka publicysty tygodnika „wSieci”, cenionego dziennikarza i byłego szefa Telewizji Polskiej Bronisława Wildsteina. Dziennikarskie doświadczenie autor „Doliny Nicości” wykorzystał także w swojej najnowszej powieści. „Dom wybranych” to kryminał, który rozgrywa się w drapieżnym świecie mediów. W najnowszym numerze tygodnika „wSieci” można przeczytać fragmenty najnowszej powieści.
Tradycyjnie w nowym numerze tygodnika swoje felietony prezentują konserwatywni liderzy opinii: Katarzyna Łaniewska, Jerzy Jachowicz, Robert Mazurek, Stanisław Janecki, Piotr Skwieciński, Piotr Zaremba, Bronisław Wildstein i Jan Rokita.
Nowy numer tygodnika „wSieci”. Już 19 września, także w formie e-wydania na http://www.wsieci.pl/e-wydanie.html.